Piedalies konkursā un iegūsti brīvbiļeti uz projekciju kartēšanas (mapping) darbnīcu

Projekciju kartēšana (mapping) ar Raspberry Pi un ofxPiMapper sadarbībā ar gaismas festivāla Staro Rīga organizatoriem rīko konkursu, kura ietvaros 5 dalībnieki var iegūt brīvbiļeti divu dienu radošajai darbnīcai 22. un 23. novembrī ONE ONE telpās Šarlotes ielā 18a.

Projekciju kartēšana ir kļuvusi par neatņemamu gaismas festivālu daļu visā pasaulē. Realizācijai parasti ir nepieciešami ievērojami naudas līdzekļi, jo ēku izgaismošanai ir nepieciešami lieli projektori, kas maksā dārgi. Bez projektoriem ir nepieciešamas atbalsta struktūras, stalažas vai torņi, kuros novietot datorus, skaņas pultis un citu tehniku. Projekciju kartēšanai tiek izmantota maksas programmatūra.

Projekciju kartēšana uz ēkām un citiem lielizmēra objektiem nav vienīgais veids, kā izmantot šo tehnoloģiju. Par salīdzinoši zemām izmaksām var veidot miniatūras instalācijas, izmantojot maza izmēra projektorus un Raspberry Pi minidatorus, kā arī atvērtā koda programmatūru. Radošās darbnīcas dalībnieki savā rīcībā iegūs pamatzināšanas šādu projektu izstrādei. Dalība par brīvu ir iespējama, ja tiek izpildīts sekojošs uzdevums.

http://bit.ly/ProjekcijuKartesanasKonkurss